Київський центр нової соціальної культури

Відкритий конкурс на кращий стартап’15 м. Києва — KYIV CENTER OF A NEW SOCIAL CULTURE

Київський центр нової соціальної культури

Тисячоліттями людина жила тим, що вона відбирала у природи чи у інших людей частину земель, природних ресурсів, результати праці інших людей або природних багатств.  Свідомість людей с початку 90-х років почала змінюватись за новою парадигмою сталого розвитку, культурного суспільства нового типу.

Всі відносини між людьми і природою повинні бути не руйнівними, а взаємно корисними. Вже майже 50 років людство має достатній багаж знань і технологій, за якими на планеті достатньо місця для цікавого та успішного життя, але нерідко уряди, освіта, підприємства залишаються в шатах старого розуміння світу.

В нашому центрі ми хочемо створити образ столиці нового тисячоліття, що зможе діяти з повагою до природи.  Де громадяни  беруть під контроль всі ресурси міста, формують систему їх використання, умови для цього – сприятливі як для окремих людей, так і для всіх мікро- та макросфер спілкування людей! Це не фантастика — ми і прогресивні люди  в усьому світі робимо такі спроби повсякчасно через соц. мережі, в дистанційних іграх, через роботу  у віддалених колективах.

Сьогодні немає перепон, щоб побачити новий стан екології. Це є лише питанням зміни в нашій системі освіти та постановки покрокових завдань. Ми пропонуємо такий центр, де будуть сформовані в правовій, творчій формі всі види діяльності людей Києва – як міста проживання і міста, з якого ведеться в значній мірі координування та управління життєдіяльністю всіх територій країни, фінансово-технологічне, культурне і політичне, а також взаємодія з усіма країнами світу.

Ми пропонуємо створити такі форм координування і розпочати розроблення соціальних моделей, де люди в ігровій чи професійній формі,  разом зі своїми дітьми, сім’ями, друзями чи колегами зможуть поринути в стан оволодіння ресурсами, проблематикою та перспективою кожної сфери життя.

Становлення центру ставить за мету здійснити проривів в системі управління ресурсами  столиці і примкнути до найбільш прогресивних тенденцій в суспільно-технічному русі прогресивної частини цивілізації. Це допоможе нам не лише залучити «зелені інвестиції», що широко пропонуються світом для  України.

Таким чином, в образній формі ми зможемо розвинути стан всього, що нас оточує, всі напрями моделювання культури нового типу життя можуть бути використані для колосального обсягу нових форм образу мислення  людей у відображені реальності.

Сума конкурсу буде доповнюватися ще власними внесками у вигляді навчальних, просвітницьких моделей по реальним видам природних і соціальних ресурсів від чисельних груп волонтерів при Науковому парку НАУ, разом з ГРОМАДСЬКОЮ СПІЛКОЮ «ІННОВАЦІЙНА ОРХУСЬКА МЕРЕЖА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД УКРАЇНИ ТА МІСТА КИЄВА» (CIVIC UNION INNOVATION NETWORK  AARHUS UKRAINE TERRITORIAL  COMMUNITY   AND THE CITY KIEV —  CU INAUT_CK). Ми впевнені, що таким чином ми зможемо зупинити Годинник Землі, що від 2009 року рухається в зворотній бік, а має повернутися на позитивний лад  відліку для нашого спільного майбутнього, суспільство культури сталого розвитку.

Літом цього року Україна має подати до асоціації ООН інструмент сталого розвитку, що були вироблені кожною країною за останні 20 років. Ми хочемо щоб Україна не була пустим місцем на цьому заході.

Ми пропонуємо поєднання інтересів усіх поколінь, жителів української столиці і її шанувальників в тому, щоб перетворити наше улюблене місце на столицю високих технологій для життя, інноваційне місто нового цивілізаційного рівня – культури сталого розвитку, високої громадянської активності і формування справжніх господарів свого міста і своєї країни

В поточний період готові демонстраційні версії на наступні блоки за спектром оцінювання

 1. Екоменеджмент — Глобальні геоінформаційні системи
  2. Загальна система міжнародних стандартів ISO та захист прав споживачів
  3. Агрохарчовий блок
  4. Енергетичний блок
  5. Промисловий комплекс
  6. Транспортний комплекс
  7. Метрологічні системи та вимоги до органів оцінювання відповідності

 

Просимо підтримати наш проект в конкурсі

Київський центр нової соціальної культури

 http://promisto.socialboost.com.ua/ideas/view/583

Київський центр нової соціальної культури: 1 комментарий

 1. в Нью-Йорке при участии стран – членов ООН были обозначены 169 показателей устойчивого развития, по которым будет определяться, насколько страны эффективны в обеспечении национальной и международной безопасности.
  Важным событием саммита стал визит Папы Римского Франциска и его выступление в конгрессе США и ООН, где он заявил, что природа и человечество неразрывно связаны: «Любой вред, причиненный окружающей среде, является вредом для всего человечества». Впервые на таком высоком уровне Церковь призвала соблюдать права природы и остановить разрушительные тенденции, которые ставят под угрозу существование самого мироздания. http://forbes.net.ua/business/1405221-novyj-mirovoj-poryadok-ekonomicheski-vygodno-to-chto-ekologicheski-bezopasno

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девять − 3 =